The Future in Our Hands


Jan en Didy Steenhuis
Tel: 0594-503273

Kamer van Koophandel: 020.93.038
Bankrekeningnummer: NL75RABO013.31.87.756


The Future in our Hands heeft de ANBI Status

 
 
A.Arenz-Bontje                                                 Hellevoetsluis
A. vd Heijden Eindhoven
Anneke en Gerard Kuper             Zuidhorn
Annelies en Henk Berends                    Zuidhorn
Astrid Heijes                                   Oude Pekela
Astrid Reinders Dordrecht
Ate vd Zaag                                             Hoogwoud
B. Drenth  
B.A.J.Roben   Lekkum
B.C. Hoek Sommelsdijk
C. de Jonghe Middelkerke
C. Kellog Haren
C. Moens                                                  Leek
C.J. Doornbos Groningen
C.M.J. Soulje- v.d. luis                                        s Gravenzande
Chris en Jozefien  Nijkerk
D. v/d Laan                                             Kornhorn
D.J. Coehoorn                                        Maarn
Derk Miedema Noordhorn
Dineke Gesink                                                  Leens
Douwe vd Laan                                        Kornhorn
Ellen Bilderbeek                                        Zuidhorn
Fam. Dekker Ter Apel
Fam. J.B. Drenth                                                    Zuidhorn
Fam. J.van Dijk                                                        Oldekerk
Fam. Koomen Spanbroek
Fam. Pettinga                                                      Briltil
Fam. Poelman                                                     Surhuisterveen
Fam. Timmermans                                             Veldhoven
Fam.  B. Waar  Nieuwehorne
Fam.A.v.d. Sluis                                                      Papendrecht
Fam.G.Rietdijk                                                     Zuidland
Fam.H.Meijer                                                           Zeewolde
Fam.M.Reinders                                                     Dordrecht
Fam.M.Versteeg                                                  Tiel
Fam.P. v.d. Burg                                                     Beuningen
Fam.R.Derking                                                       Enschede
Femke Miedema Noordhorn
G. Hanselaar Groningen
G. v/d Krogt                                               Rotterdam
G.H. de Jonge Nijeveen
G.J.W.Minkjan  Amersfoort
Gerrit en Dineke Schuurman                     Tweede Exvloermond
H. Luigjes                                               Nijkerk
H.A. Bronsema                                         Zuidhorn
H.D.Roben-Heres  Lekkum
H.van Dam                                                           Noordwijkerhout
Hans en Annet Hoenderdos Velserbroek
Henk Borgers en Sietske Meijer              Groningen
Henny vd Zaag                                     Hoogwoud
Het Binnenhuis                                                    Groningen
Hillie en Piet Kazemier Roden
I.Aanstoot   Hoogland
Ilona Nagtegaal Woerden
J. bij de Vaate Benthuizen
J. Bolhuis                                                   Farmsum
J. Reinders                                                Grijpskerk
J.B. Abrahamse  
J.H. Feitsma                                              Grijpskerk
J.T. vd Wal Delft
Jaap en Antje Dethmers                            Zuidhorn
Jaap en Janny Reijmerink                        Zuidhorn
Jaap en Truus Haan                                Zuidhorn
Johan Eshuis                                             Zuidhorn
Joke en Bert Kragt                                        Groningen
Joke en Herman Heijes                             Nieuw Buinen
Joost Russchen                                    Holwierde
K.J. vd Veen                                             Zuidhorn
K.Spiekerman  Amsterdam
Karin en Theo Harkens Nistelrode
M vd Rest Groningen
M. Brandsma                                             Wagenborgen
M. Ebbeling                                           Dronten
M. Kok Haren
M. Slegers Someren
M. Ter Mors  Haren
M.Ansems  Ridderkerk
M.Osterop                                                             Almere
M.R.Bos Heemstede
M.v.d.Wurf                                                           Almere
Marietje Russchen                                   Holwierde
Mark de Rooy en Joyce Kip                                   Neede
N. Schalkwijk Pijnacker
P. en A. Smit                                             Grijpskerk
P. van Veen Julianadorp
Piet Kramer Krommenie
R. Eppens                                                  Zuidhorn
R. Hemminga                                          Tynaarlo
R.Essenstam  Arnhem
R.H.M. Bennenbroek  Someren
S vd Espt Middelkerke
S. Ottevanger-Johannes                         Stadskanaal
S. Thomassen Groningen
Trudis Haan                                              Almere
W.M.Minkjan-Olie  Amersfoort